Пігменти для бетону Bayferrox - оксиди заліза

Наш інтернет-магазин забезпечує стабільні поставки барвників Bayferrox (Lanxess, Німеччина).  Практично всі позиції є в наявності на складі в Києві. Працюємо під час воєнного стану – здійснюємо відправку перевізниками по Україні. Для багатьох позицій маємо зразки від 1 кг.

Bayferrox – світовий лидер в області виробництва неорганічних залізоокисних пігментів. Пігменти Bayferrox мають стабільний колір,  високу стійкість до атмосферних впливів: не вигорають, “не вицвітають“,  нетоксичні.

Показано 1–12 із 24

Пігменти для бетону Bayferrox

Найбільш поширене застосування залізоокисних пігментів у виробництві будівельних матеріалів, тому їх також називають пігменти для бетону. Залізоокисні пігменти підходять для виробництва будь-яких кольорових виробів на цементній основі, зокрема, цегли, бетонних блоків, тротуарної плитки, кольорових швів, товарного бетону, тощо. Водночас сфера використання залізоокисних пігментів набагато ширша: полімери та композити, лакофарбова продукція, асфальт, папір.

Завдяки високій фарбувальній здатності, залізоокисні пігменти Bayferrox демонструють більш насичений колір готових виробів за менших витрат матеріалу в порівнянні з барвниками інших виробників. Для бетонних виробів витрата пігменту зазвичай знаходиться в діапазоні 2–6 % (до маси цементу). Ми можемо надати технічні консультації щодо використання пігментів Bayferrox для різних видів продукції.

пігменти Bayferrox - кольориЗалізоокисні пігменти Bayferrox охоплюють широкий спектр кольорів: чорний, коричневий, червоний, жовтий. Компанія Lanxess виробляє зелений неорганічний пігмент — оксид хрому під торговою маркою Chrome Oxide. Окрім того, Lanxess постачають залізоокисні пігменти під торговою маркою IOX.

Основні галузі застосування залізоокисних пігментів Bayferrox

 • тротуарна плитка
 • штучний облицювальний камінь
 • кольорові бетони
 • бетонні підлоги
 • гіперпресована лицювальна цегла
 • полімерпіщана черепиця
 • сухі будівельні суміші
 • виробництво лаків
 • фасадні фарби
 • інтер’єрні фарби
 • хімічна промисловість
 • виробництво пластмас
 • виготовлення кольорового паперу

Загальні властивості залізоокисних неорганічних пігментів

До складу залізоокисних пігментів входять оксиди двох- та тривалентного заліза. Залежно від типу продукції можуть використовуватися або чисті оксиди, або їх суміші. Кольоровий діапазон залізоокисних  барвників Байферрокс: від яскраво – жовтого до червоного та чорного. Змішуючи їх між собою можна отримати додаткові кольори та відтінки: жовтий, помаранчевий, теракотовий, персиковий,  бежевий, коричневий.

Технологічні форми пігментів Bayferrox

Порошковий пігмент – стандартна  універсальна форма постачання. Підходить для більшості сфер застосування.

Гранульовані пігменті “C”  і”G”. С – обкатана “компактна” форма. G – гранульований пігмент. При використанні цих видів пігментів відсутнє пилоутворення і значно знижується забруднення обладнання. Ці види пігментів також пристосовані для використання в системах автоматичного дозування а також для підвищення точності дозування при змішування пігментів. Пігменти з індексом “С” пігмент містять диспергатор для покращення змішування.

Мікронізовані пігменти “М”. Ця форма із зменшеним розміром частинок спеціально адаптована для виготовлення фарб та лаків.

 

Показано 1–12 із 24